Lectora Inspire to kursy responsywne

Wyposażona w nowy Responsywny System Tworzenia kursów, Lectora Inspire 18 jest niezwykle prostym, jednocześnie niezwykle potężnym narzędziem do tworzenia kursów mobilnych. Nowy pulpit pozwala szybko tworzyć mobile eLearning i  oszczędzać czas. Autor publikuje kurs jeden raz na wszystkie urządzenia.

Lectora RRWD
Lectora RWD

Zaprojektuj raz. Rozpowszechniaj wszędzie

Ponieważ Lectora automatycznie generuje wersje kursu dla tabletów i telefonów, wystarczy zaprojektować kurs raz, bez względu na to, na jak wiele urządzeń zamierzasz rozpowszechniać. Dodajesz zatem obiekt (zdjęcie, teks, przycisk itd.) tylko 1 raz, aby był dostępny w 5 trybach.

Podgląd widoku mobilnego

Możesz dokonywać indywidualnych zmian obiektu (wielkość, czcionka, położenie) w każdym trybie mobilnym. Jest to bardzo łatwe z 5-trybowym paskiem podglądu. Dzięki temu dodajesz obiekt do kursu 1 a nie 5 razy a następnie modyfikujesz go  w każdym trybie osobno.

Lectora RWD

Lectora Inspire 18 to pakiet programów e-learningowych:

Camtasia studio ikona
Camtasia

Nagrywaj, edytuj i twórz profesjonalne filmy instruktażowe. Popraw swoje nagrania stosując zoom, obraz w obrazie i inne efekty specjalne.

wartość 199 USD

Snagit 13 ikona
Snagit

Przechwytuj obraz z ekranu komputera, edytuj go i twórz własne projekty. Uatrakcyjnij obrazy łącząc grafiki i dodając efekty specjalne.

wartość 49 USD

branch track ikona
BranchTrack

W ciągu kilku minut można stworzyć, edytować i bezpośrednio wstawić do kursu Lectory scenariusz z BranchTrack. Scenariusze z rozgałęzionymi sytuacjami są bardzo pomocne do szkolenia pracowników.

wartość 360 USD

Biblioteka postaci e-learningowych
Postacie eLB

Biblioteka tysięcy zdjęć postaci gotowych do pobrania bezpośrednio do Lectory. Każda postać ma przezroczyste tło w wielu pozach i emocjach.

wartość 349 USD

elearning brothers ikona
Biblioteka eLB

Dostęp do Biblioteki oszczędza czas i pieniądze. Wybieraj grafiki, audio, video i wstawiaj bezpośrednio do projektu!

wartość 489 USD

Szablony kursów e-learningowych ikona
Kreator Interakcji eLB

Gry, interakcje, scenki, paski nawigacji, szablony kursów. To wszystko pobierasz w formacie Lectora.

wartość 399 USD

Dodatkowe informacje

Silne narzędzie

Wznieś swoje kursy na wyższy poziom stosując akcje i zmienne, wbudowane kreatory kursów, filmy z Cmatasia, postacie z biblioteki i tysiące gotowych interakcji.

Wsparcie produktu

Licencja Lectora Inspire zapewnia jeden pełny rok wsparcia narzędzia wraz z z bezpłatnymi aktualizacjami. Można też wykupić wsparcie na drugi i trzeci rok.

Akcje i zmienne

Odkryj prawdziwą siłę Lectory. Używaj akcji i zmiennych jako fundamentu do stworzenie niestandardowych funkcji w kursie. Dodajesz akcje do każdego obiektu w kursie.

Publikacja

Chcesz być mobilny? Publikuj do HTML5. Potrzebujesz kurs e-learningowy?  Eksportuj do SCORM. Chcesz szybka ankietę to wyślij dane do Google Drive.

Szkolenie z Lectora Inspire

Zacznij pracę z Lectora od profesjonalnego szkolenia. Dwa dni szkolenia z Naszymi ekspertami pozwoli Ci na samodzielną produkcję szkoleń e-learningowych.

Nie musisz być ekspertem e-learningu by opanować Lectore Inspire. Nasz szkolenie dostarczy Ci kluczowych umiejętności i wiedzy, aby wykorzystać w pełni potencjał Lectory.